Pora žodžių apie mus


UAB Danana turi transporto pasirinkimą nuo 4 iki 55 sėdimų vietų. UAB “Danana“ kolektyve dirba žmonės, sukaupę ilgametę patirtį transporto paslaugų srityje. Autobusai nuomojami kartu su paslaugiais, patyrusiais vairuotojais, kurie padės pasiekti Jūsų kelionės tikslą saugiai, greitai ir patogiai. Įmonė nuomoja ir veža keleivius tik naujomis ir techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis, kiekvienas keleivis yra apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų. Siekiame patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį.


 

Visuomet pasiruošę teikti kokybiškas transporto paslaugas ir užtikrinti, kad keleivis liktų patenkintas nuo kelionės pradžios iki kelionės pabaigos už priimtiną kainą.Mes nesame perpardavinėtojai, todėl žinome viską apie savo transporto priemones. Užsakius konkrečia mašiną - tikrai ją gausite.

Mes užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę, todėl transporto priemonę nemokamai galėsime pasiimti iš mūsų aikštelės Klaipėdoje. Automobilių pristatymas Klaipėdos mieste bei sekančiose Klaipėdos gyvenvietėse derinimas atskirai:


Transporto priemonių pristatymo kaina į kitus Lietuvos miestus ar miestelius derinama atskirai.