Mūsų taisyklės yra trūmpos ir aiškios.
Jokių paslėptų mokesčių ar įsipareigojimų!


Amžius ir dokumentai: norint išsinuomoti automobilį be vairuotojo reikia būti ne jaunesniam kaip 21 metų, turėti 2 metų vairavimo patirtį, galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Draudimas: Visi automobiliai yra apdrausti KASKO draudimu - tai sumažina nuomininko atsakomybę draudiminio įvykio metu iki vienkartinės franšizos - (300€, mokama tik tuo atveju, jeigu esate avarijos kaltininkas). Jei įvykis ne draudiminis (alkoholis, narktotikai ar pan.) - visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

Degalai: visi automobiliai išnuomojami pilnu baku kuro, ir turi būti grąžinami pilnu baku kuro. Grąžinus automobilį ne pilnu baku kuro, nuomininkas moka kuro priemoką (iki pilno bako) bei aptarnavimo mokestį (20EUR).

Priedai: nuomininkui pageidaujant išnuomojama vaikiška automobilinė kėdutė (turime visas kategorijas) ir navigacijos sistema (GPS).

Vairuotojai: nuomininkui pageidaujant automobilį gali vairuoti mūsų vairuotojas. Vairuotojai kalba: lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Mūsų vairuotojai gali pasitikti klientą oro uoste ir nuvežti į nurodytą vietą Lietuvoje ar už jos ribų.

Pristatymas: Automobilių atsiėmimas Klaipėdos mieste (mūsų aikštelėse) - nemokamas. Pristatymas Klaipėdos mieste ar į kitus Lietuvos miestus derinamas atskirai.

Į nuomos kainą įskaičiuota: visas automobilio draudimo paketas, PVM mokestis bei pakaitinis automobilis gedimo ar avarijos atveju. Jei automobilis grąžinamas vėliau (negu nurodyta sutartyje), nei nustatytu laiku, klientas privalo sumokėti dar už vieną parą.

Apmokėjimas: už nuomą galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu.

Mes netaikome papildomų sutarties sudarymo ar oro uosto mokesčių!

Taisyklių atmintinė PDFPaslaugų sutartis PDF